Op zondag 13 april ga ik een lezing geven over het thema ‘naar een menswaardiger economie’. Ik ga het vooral hebben over de actuele situatie en hoe die te duiden valt. Verder waarom het zo noodzakelijk is dat wij in de richting gaan van meer menswaardigheid. Ook geef ik aan hoe dat zou kunnen. Na de lezing is er ruimschoots de gelegenheid voor gesprek en vragen.
De lezing begint om 14:00 en eindigt rond 17:00 uur. De plaats wordt bekend gemaakt. Het is ergens in Drenthe of Overijsel, afhankelijk van de belangstelling.
De deelname aan deze lezing is op donatiebasis. Vanzelfsprekend verwacht ik niet van alle lieve mensen die hebben gedoneerd dat zij op 13 april bijdragen.

Ik geef met dit initiatief gehoor aan de wens van velen om een lezing te geven. Ook wil ik op deze manier concreet mijn dankbaarheid tonen aan allen die mij op allerlei manieren gesteund hebben in de afgelopen twee jaar. Of ik deze lezing ook op andere plaatsen in Nederland ga geven hangt af van hoe het op 13 april wordt ervaren door mij en door de deelnemers.
Ben je van plan te komen? Wacht dan niet te lang, want vol=vol. Stuur mij een mail: adbroere@protonmail.com. Ik noteer de namen en mailadressen en informeer iedereen die reageert uiterlijk eind maart over de plaats.
Hartelijke groet, Ad Broere
Wil je meedoen aan de doneeractie? Klik dan op deze link.