|
|
|
Aanstaande zondag 22 juni geef ik een middaglezing in Epe, Anna's Hoeve. Er wordt warm weer verwacht, maar de organisatie heeft mij verzekerd dat het binnen koel gehouden kan worden.
|
Er zijn nog plaatsen beschikbaar.
|
Meld je nu aan via sterrenpoortlezingen@gmail.com
|
|
De lezing is getiteld: ‘Naar een menswaardige samenleving’
|
Zondag 22 juni 14.00 uur (inloop 13.30 uur)
|
Waar: Anna’s Hoeve, Molenweg 80, Epe
|
Kosten: € 15,- contant, inclusief koffie/theeIk neem je mee door de afgelopen vijftien jaar, waarin ik mij heb ingezet voor een positieve verandering.
|
Van 'geld en waarde naar mens en waarde', zo zou je de ontwikkeling in deze jaren kunnen samenvatten. De lezing gaat over macht en onmacht, over de technologie die ons allen lijkt mee te slepen naar een toekomst, die vanuit menselijk oogpunt weinig goeds te brengen heeft.
|
Hoe ga ik met de uitdagingen van deze tijd om en wat heeft mij ertoe gebracht om op zoek te gaan naar mijn autonome zelf. Wat heeft het mij gebracht en waar ben ik tegenaan gelopen?
|
Vragen waarover ik het op 22 juni met jullie wil hebben en onderwerpen waarover ik graag van gedachte wil wisselen.
|
|
Je bent van harte welkom op deze inspirerende (niet transpirerende) middag!LeukOpmerking plaatsenVerzendenDelen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|